SHOWBIZ

Kejvina Kthella pozon me të brendshme

Modelja dhe njëherësh moderatorja, Kejvina Kthella, së fundmi ka ngacmuar imagjinatën e mijëra ndjekësve të saj.

Ajo shpeshherë sjellë imazhe provokuese në rrjetet sociale, të cilat komentohen në masë të madhe nga fansat e po ashtu edhe nga figurat publike.

Së fundmi përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Kejvina është shfaqur me disa të brendshme të zeza ndërsa mbi to ka veshur xhinse.

“Jeta është shumë e shkurtër, për të veshur të brendshme të mërzitshme”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë.

Bukuroshja bionde u bë e njohur për publikun përmes emisionit “Xing Me Ermalin” ku u prezantua si moderatore.

View this post on Instagram

🍬 @dollskill 🍬

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

Në këtë kohë të pandemisë coronavirus, ajo ka qenë e izoluar në Los Angeles të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *