SHOWBIZ

Kaz izolohet në Tajlandë, poston foto seksi nga atje

Ylli i Love Island, Kaz Crossley ka treguar të pasmet e saj në bikine të vogla derisa fotot i ka bërë gjatë vizitës së saj në Tajlandë.

Ajo duket se ka shpërtuar nga izolimi në Britani, ashtu sikurse ka bërë e tërë Britania tanimë.

Kaz Crossley megjithatë ka shpërndarë disa fotografi të mërkurën nga Tajlanda, pasi që i është dashur të izolohet atje sepse ishte në pushime dhe se rikthimi në Atdhe ishte i pamundur.

Ish ylli i Love Island ka treguar disa foto nga plazhi derisa po ashtu ka treguar se është e izoluar por që ka një apartament të mirë ku e shikon Detin çdo mëngjes nga aty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *