HOROSKOPI

Horoskopi javor, Dashi- 30 Mars-05 Prill 2020

Do jeni shumë joshës me partnerin tuaj gjatë kësaj jave dhe do e bëni atë të ridashurohet marrëzisht pas jush. Fundjava do jetë si një muaj mjalti. Beqarët do jenë më optimistë dhe do keni besim se gjithçka do ju ecë si ata kanë dashur. Nëse dikush ju pëlqen shumë mirë është të mos ndalen derisa ta afrojnë pas vetes. Shpenzimet do i kryeni gjithë kohës me plane dhe do mbani gjithmonë mënjanë disa para për çdo rast rreziku. Shëndeti nuk do jetë në gjendjen më të mirë të mundshme. Duke rrezikuar edhe me ushqimin dhe duke mos u treguar të matur në punë mund të përballeni me probleme. Në punë do keni vullnet dhe do i kaloni pengesat. Familja e qete

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *