HOROSKOPI

Horoskopi javor 20-26 prill sipas astrologes Meri

Astrologe Meri njofton se kjo jave ka dy ndikime te forta planetare, ndryshime dhe hapje te reja, situata te papritura. Ndikim me ndryshime qofte edhe ne jeten personale do kene shenjat e Akrepit, Luanit, Ujorit, dhe Demit. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi

Nje periudhe me ndryshime dhe levizje te papritura do filloj ne jeten tuaj. Kjo ka te beje me shtepine punen apo nje marredhenie personale

Demi

Jeta juaj do marri nje kthese dhe do fillojne hapjet e reja dhe idete e reja. Ne jeten personale do keni nje fillim te ri pas nje mundesie dhe njohje te re apo kushte te reja

Binjaket

Fillon nje periudhe ku do keni shume nevoje per tu marre me veten dhe per te bere projekte me individuale apo veprimtari qe ju çlirojne psikologjikisht. Bashkepunimet me femrat apo pune qe lidhen me femrat do kene perparesi

Gaforrja

Hena e re ne Dem ju krijon kushtet e favorshme per te dal dhe bere njohje e takime mes miqsh. Nje mundesi e re ne jeten sociale dhe nje mbeshtetje e mire. Flirtet nuk do mungojne aty ku ndjeheni te sigurt

Luani

Per ju mundesite e nje ndryshimi apo nje kthese ne jeten tuaj ne pergjithesi do jene te medha. Asgje nuk do mbetet siç ka qene. Mund te ndryshoni pune, shtepi apo partner

Virgjeresha

Fillon nje periudhe e re ndryshimesh ne lidhje me kontaktet me jashte vendit apo procedurat qe keni me ligjin apo largepamesine e planeve. Nje shans i dyte ne dashuri ju rikthehet

Peshorja

Nje nate romantike apo shume nete romantike premton hena e re ne Dem per ju. Kjo do te thote se keni arritur ne piken ku doni patjeter te shijoni momentin si te vij

Akrepi

Nje ndryshim i madh ne nje ceshtje bashkepunimi apo partneriteti do filloj te funksionoj kete periudhe. Nje kthese ne marredheniet ne cift dhe nje mundesi per nje bashkeshort te ri

Shigjetari

Per momentin do jeni optimist dhe do shijoni caste romantike me flerete dhe argetime. Me pas do keni lajm per nje ndryshim pune apo nje fillim te ri ne pune

Bricjapi

Kjo periudhe do kete shume rendesi per jeten tuaj erotike dhe sigurine tuaj ne cdo marredhenie. Do kerkoni nje partner qe ju bene te ndjeheni mire ne perditshmeri, jo ne filozofi

Ujori

Ju jeni nga shenjat qe do kerkoni me shume ndryshime dhe shumllojshmeri njohjesh e veprimtarish. Keto ndryshime do t’i kerkoni edhe ne vendin e banimit apo te filloni te bashkejetoni me dike te ri ne jeten tuaj

Peshqit

Nje lajm i mire qe ju garanton siguri ne ecurine e planeve te perditshme do ju ngreje humorin dhe do beheni me te hapur e me komunikues. Do filloj nje periudhe me takime dhe udhetime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *