HOROSKOPI

Horoskopi Ditor E Martë, 14 Korrik 2020

Dashi

Ditën e Marte disponimi në çifte nuk do jetë aq i mirë, sidomos për çiftet që janë në shtëpi më gjatë. Provoni të bëni diçka të re për t’u arëtuar. Kujdes me shpenzimet sepse mund të jenë bazë për konflikte në qifte. Për beqarët do jetë ditë shumë e ç’lodhshme, sidomos në punë.

Demi

Këtë ditë do ja kaloni mirë në çift, por edhe beqarët do ja kalojnë një ditë fantastike. Mund të ketë diçka të re në jetën tuaj andaj priteni me mirësi. Edhe në punë do ja kaloni mirë, sepse çfarë mbjell atë e korrë.

Binjakët

Kjo e Marte do jetë ditë e orientuar në dashuri të zjarrtë në mes çifteve dhe nervozë e madhe për beqarët. Do jetë një ditë e rëndësishme për të vendosur diçka të re. Në punë mos merrni vendime të mëdha.

Gaforrja

Dashuria në çfite është duke shkuar për fantazi dhe ka ardhur koha për vendime të mëdha. Beqarët kanë mundësi të njohin dikë që ka kohë që e dëshirojnë. Në punë gjithçka është duke shkuar mirë dhe kështu do vazhdojë për gjithë javën.

Luani

Gabimet që jeni duke i bërë vet mos ja lëni dikujt tjetër, mundohuni vet që të mos i bëni. Sipas horoskopishqip.com provoni të ruani qetësinë dhe të argëtoheni pa i nervozuar të tjerët në jetën private. Në punë mos merrni vendime të mëdha.

Virgjëresha

Në jetën sentimentale është ardhur koha e rikuperimit dhe shtimit të dashurisë, ku edhe ka kohë që jeni duke provuar ta bëni. Beqarët të rrijnë urtë dhe të mos ngucin shumë të tjerët këtë të Marte. Në punë mos merrni vendime të mëdha vetëm në rastet që ju duhet.

Peshorja

Këtë të Marte duhet të bëni kujdes ndaj tensioneve dhe konflikteve që mund t’i keni në çifte. Provoni të zbuloni diçka të re ose lojë të re për t’u argëtuar, transmeton horoskopishqip.com. Në punë keni kujdes me kolegët tuaj.

Akrepi

Ditën e 14 Korrikut mund të keni përmirësime në dashuri nëse ja bëni hyzmetin. Provoni të shmangni debatet dhe rrini të qetë dhe pa nervoza. Koha e vendimeve ende nuk ka ardhur, prisni edhe pak. Me ndryshimet në punë më në fund po ju vjen koha e pushimeve.

Shigjetari

Çiftet do ja kalojnë bukur në jetën sentimentale. Beqarët mund të takojnë dhe të fillojnë lidhje dashurie me personin e ëndrrave të tyre. Edhe pak ditë dhe lodhja që keni do ju kthehet në pushim fantastik. Në punë kujdes me vendimet.

Bricjapi

Jeta sentimentale është mjaft e favorizuar këtë të Marte pasi edhe jeni të favorizuar nga planeti i Hënës. Ka ardhur koha e buzëqeshjes për çiftet, dhe për beqarët t’i buzëqeshin dhe mirëpresin beqarët tjerë. Problemet financiare nuk do ju mungojnë, andaj sa më pak shpenzime këtë ditë.

Ujori

Në jetën sentimentale të gjithë Ujorat do ja kalojnë mirë por keni kujdes me reagimet dhe impulset tuaja. Mos bëni shumë llafe këtë ditë por vetëm punë. Në punë të gjitha vendimet merrni me qetësi dhe shpresoni vetëm mirë.

Peshqit

Ditën e Marte Peahqit do ja kalojnë mirë dhe mund të presin përmirësime në jetën sentimentale. Shijoni të tashmën dhe mos mendoni shumë për të kaluarën. Në punë ka ardhur koha e vendimeve të mëdha, provoni të mos i komplikoni gjërat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *