SHOWBIZ

Hallakatet pak Rihanna

Rihanna ka treguar asetet e saj të kolme në veshje të brendshme derisa ka lansuar një video ku shihet duke u argëtuar

Ajo di të nxjerr mistere edhe nga ajri.

Rihanna ka dhënë pak shije të një “party” ku mbrëmë ka postuar një foto duke u “hallakatur” paksa.

Këngëtarja 32 vjeçare postoi një video duke përgatitur vetë ushqim, duke pirë cigare dhe duke dridhur të pasmet paksa.

Edhe pse video është shumë e vogël, qëllimi kryesor i këtij klipi duket më shumë është që ajo ta promovojë linjën e re të prodhimeve të saj Fenty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *