SHOWBIZ

Greta Koçi në top formë: Lum kush m’ka

Këngëtarja, Greta Koçi nuk ka qenë edhe aktive me postime gjatë kohës së pandemisë.

Sidoqoftë, sot ajo ka postuar një imazh në ‘Instagram’ e cila është shfaqur joshëse.

Me një fustan ngjyrë rozë me pupla dhe në pjesën e sipërme shumëngjyrëshe, ajo ka ekspozuar pak nga gjoksi i saj. 

‘Lum kush m’ka’, ka shkruar Greta në mbishkrimin e postimit duke ju referuar në të njejtën kohë edhe këngës së saj të fundit me këtë titull.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *