SHOWBIZ

Gjyste Vulaj bën gjestin e pahijshëm në det

Ka qenë dhe vazhdon të mbetet si një nga këngëtaret më të pëlqyera në tregun muzikor.

Duke sjellë gjithmonë hite të mëdha ajo ka arritur të shndërrohet si një këngëtare e pazëvendësueshme.

Këto ditë të bukura verore ajo është duke i kaluar në det, ku sjellë imazhe të shumta nga aty duke treguar ambientin në të cilin po e kalon kohën.

Por përkundër moshës që ka, ajo nuk i lë anash as provokimet duke treguar trupin e saj si peshk e veshur në bikine.

E së fundmi, ajo goditi duke marrë një pozë goxha provokuese në mes të detit.

Vallë paska e tepruar kjo apo?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *