SHOWBIZ

Gisele shijon rrezet e Kosta Rikës

Gisele Bundchen ka treguar belin dhe të pasmet e saj derisa është shfaqur me bikine leopard në Kosta Rika

Gisele Bundchen ka treguar figurën e saj fantastike derisa është parë duke pushuar në Kosta Rika këtë vikend

Tërë sytë  kanë qenë tek bukuroshja braziliane e cila ka bërë një fotoshop  në rërë dhe ka treguar bukurinë e saj.

Bukuroshja 39 vjeçare nuk ka harruar që të tregoj asetet e saj, të pasmet dhe belin kurse bikinet kanë qenë të vogla duke theksuar asetet e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *