SHOWBIZ

Genta shfaqet me shumë stil në veturën super luksoze

Genta Ismajli shfaqet me shumë stil.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale.

Ajo me ndjekësit ndan imazhe të ndryshme ndër to edhe me të dashurin e saj turk, lidhje kjo e cila vazhdon të jetë e shumë komentuar.

E para pak minutash e ka publikuar një foto ku shfaqet vetëm dhe me shumë stil brenda veturës luksoze të tipit ‘Mercedes’.

Genta pranë Instastoryt thekson se sot ka qenë një ditë e bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *