SHOWBIZ

Franceska vjen me foto të nxehta si kurrë më parë

Ish banorja e Big Brother Albania, Françeska Jaçe ka postuar disa fotografi kur ka zbuluar hiret e saj

Edhe pse është në vetizolim për shkak të pandemisë se koronavirusit, bukuroshja shqiptare ka postuar disa foto ku ka të veshur kilota derisa ekspozon gjoksin e saj dhe këmbët seksi.

“S’mund të rezistoj”, ka shkruar ajo duke bërë kështu të ditur se nuk ka mundur t’i rezistojë dëshirës për të bërë foto seksi.

Jaçe është njëra prej vajzave më të përfolura që prej se ajo mori famë nga reality show “Big Brother Albania” .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *