SHOWBIZ

Franceska me veshje transparente i zbulon të gjitha

Françeska Jaçe është një ndër femrat më të komentuara në showbiz-in shqiptar.

Ish-banorja e Big brother ka ditur gjithnjë si ta tërheqë vëmendjen e publikut nga vetja.

Së fundmi ajo ka ndarë një tjetër foto shumë provokuese në rrjete sociale. E veshur me një kostum të tejdukshëm që i zbulon të gjitha hiret Françeska i ka vënë “flakën” Instagramit dhe jugut të Shqipërise, atje ku po kalon edhe këto ditë të nxehta vere.

View this post on Instagram

Feelling Hot Hot Hot …

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *