SHOWBIZ

Fotot e fundit të Demi do ju lënë pa gjumë

Demi Rose nuk ka të ndalur

Bukuroshen angleze nuk po e ndal as karantina dhe ajo po vazhdon të këtë paraqitje të nxehta në rrjetet sociale duke sjell foto seksi nga karantina.

Kështu ka bërë ajo edhe sonte ku ka postuar një foto tepër të nxehtë nga karantina.

Demi Rose ka treguar ditë më parë që është izoluar, por ajo vazhdimisht ka sjell foto nga pushimet e mëparshme.

Ajo ka thënë se ditët e karantinës po i kalon duke kënduar dhe vallëzuar por edhe duke lëxuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *