SHOWBIZ

Fifi reagon pas shkrimeve se është në një lidhje dashurie

Këngëtarja e njohur nga Ferizaj, Filloreta Raçi – Fifi, ka qenë në qendër të vëmendjes gjatë këtyre ditëve pasi u përfol për një romancë dashurie me djaloshin e quajtur, Xhuljo Tabaku.

Përveç kësaj, ditën e djeshme në faqet rozë qarkulloi edhe fotoja e mashkullit që prej kohësh kishte qenë një figurë misterioze, duke e ditur vetëm shkronjën e parë të emrit “XH”.

Dhe pas gjithë bujës së madhe, artistja shqiptare ka bërë një reagim përmes një postimi të publikuar në InstaStory.

Ajo theksoi se është këngëtare dhe sugjeron të merremi me këtë anë të saj, e jo me jetën personale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *