SHOWBIZ

Fifi publikon këngën e re “Lezet” për ditëlindjen e 26-të në bashkëpunim me Remzie Osmanin

Këngëtarja e njohur nga Ferizaj, Filloreta Raçi- Fifi sot (e martë) feston ditëlindjen e 26-të.

Ajo në këtë ditë të rëndësishme ka vendosur të publikojë një këngë të re, në të cilën ka bashkëpunuar me artisten e mirënjohur Remzie Osmani.

“Lezet” mban titullin kënga e tyre që vjen e kompletuar edhe nga ana vizuale.

Projekti është ritmik dhe dy artistet duken të mrekullueshme në klipin e realizuar nga ‘Cinematic Albania’.

Tekstin e ka shkruar vet Fifi, ndërsa për producimin është përkujdesur Apollo.

Projekti është ritmik dhe dy artistet duken të mrekullueshme në klipin e realizuar nga ‘Cinematic Albania’.

Tekstin e ka shkruar vet Fifi, ndërsa për producimin është përkujdesur Apollo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *