SHOWBIZ

Era Istrefi reklamon të pasmet dhe gjoksin ‘dërrasë’

Renee sot feston ditëlindjen, me këtë rast Nora dhe Roberti i kanë organizuar festë përrallore në shtëpi.

Në ditëlindjen e Reneesë nuk mungoi as Era, e cila madje ishte veshur tejet tërheqëse për të festuar bashkë me familje.

Ajo ka ndarë me ndjekësit disa fotografi, në të cilat shfaqet e veshur me pantallona shumë të shkurtër dhe xhaketë të kombinuar me të, këtë të fundit e kishte lënë të zbërthyer dhe tregoi reçipetat.

“Jam veshur për ditëlindjen e mbesës sime”, është mbishkrimi që Era ua la fotografive tërheqëse, që i ndau me ndjekësit.

View this post on Instagram

Got dressed up for my nieces bday 🤍🧡

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *