SHOWBIZ

Enca nga karantina: Gjynah të rrijë gjithë kjo bukuri në shtëpi

Ashtu si shumica e qytetarëve të Shqipërisë, dhe këngëtarja Enca Haxhia po qëndron në karantinë.

Këngëtarja e cila duket se është mërzitur nga izolimi në shtëpi, ka kaluar kohën duke u grimuar dhe duke shfrytëzuar rrjetet sociale për të publikuar fotografi të reja.

Në postimet e radhës është shfaqur me grim më të theksuar teksa thotë që është gjynah që në bukuri si ajo të rrijë e mbyllur në shtëpi, derisa në një tjetër postim ajo e quan vetën në yll i popit në kushte shtëpie.

“A s’është gjynaf të rrijë gjithë kjo bukuri në shtëpi”, shkruan Enca.

Ndryshe, në Instagramin e saj nuk mungojnë as fotot nga pushimet e vitit të kaluar ku ajo shfaqet vetëm në bikini.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *