SHOWBIZ

Enca ‘çmend’ estradën me këtë video, i shkruan edhe ylli botëror

Enca Haxhia e ka ngacmuar rëndë imagjinatën e ndjekësve.

Këngëtarja Enca Haxhia ka provokuar rëndë me një postim në rrjete sociale.

Saktësisht në Instagram ajo me ndjekësit e ka ndarë një video ku shfaqet duke bërë ‘tweerk’.
Enca duket tejet provokative derisa ka ngacmuar rëndë imagjinatën e ndjekësve.

https://magazina.co/wp-content/uploads/2020/04/IMG_1132-1024×748-1024×748.jpg

Këngtarja ka pranuar komente të shumta, edhe nga emra të njohur të estradës.

Nuk kanë munguar komente ngacmuese nga llogaria e Blunt dhe Real 1 në Instagram, e as ai i yllit botëror,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *