SHOWBIZ

Dorina në plazh, më seksi së kurrë

Modelja shqiptare Dorina Gegiçi është liruar paksa nga vetizolimi për të shijuar ca rreze dielli në plazhet e Shqipërisë

Modelja, e cila pak para pandemisë së koronavirusit kishte sfiluar për kompaninë e njohur amerikane Philippe Lein, është parë sot në plazh në bikine ku tregon asetet e saj seksi.

“Fllad vere”, ka shkruar ajo derisa paraqitet seksi me një palë bikine ngjyrë të zezë, bardh dhe rozë.

Dorina është njëra prej modeleve më premtuese për një karrierë ndërkombëtare që ka sfiluar në sfilata të huaja dhe atë të dizajnerëve të famshëm botëror.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *