HOROSKOPI

Do te keni nje ndryshim qe nuk e prisnit/ Astrologia MERI paralajmeron kete shenje

Dashi

Duhet ti jepet fund nje cikli te veshtire pasigurie ne jeten personale dhe ekonomike Nuk duhet te beni bashkpunime apo te prisni dicka te mire sot edhe ne jeten personale

Demi

Jemi ne fund te ditelindjeve tuaja dhe do ju shoqeroj vetmia dhe pasiguria per te ardhmen Perpiquni te mos i jepni me shume rendesi se duhet pengesave

Binjaket

Psikologjikisht sot do ndjeheni pak te merzitur dhe jo me qejfin e diteve te meparshme Dicka shpirterore ju mungon por edhe dicka qe lidhet me punen nuk po hapet

Gafprrja

Sot mire keq do detyroheni te shkeputeni nga disa persona apo shoqeri qe ju kani frekuantuar deri tani duke e kuptuar qe deri ketu shkon nuk keni me mundesi ti mbani

Luani

Do ndjeheni pak te vetmuar sot ne lidhje me ecurine apo mbeshtetjen qe keni pritur ne lidhje me karrieren dhe poziconet tuaja Ndoshta nje pune i ka ardhur fundi apo nje marredhenie personale

Virgjeresha

Nje bashkepunim me jashte apo nje udhetim qe e kishti deshiruar shume nuk do mund te realizohet dhe kjo do ju pikelloj disi Po ketu nuk do ndjeheni optimist per te ardhmen

Peshorja

Nje ceshtje ekonomike do mjegullohet sot dhe do behet fare e paqarte Prandaj mos investoni dhe mos besoni ne premtime te ndryshme qe mund tju bejne

Akrepi

Perball jush ndoshet nje person qe i ka ardhur fundi ne ciklin e marredhenieve me ju Ndoshta kjo do ju merzisi pak por duhet ti hapni rruge nje etape te re ne jeten tuaj

Shigjetari

Nje merzitje e vogel ne lidhje me punen tuaj apo pak trishtim ne lidhje me gjendjen tuaj psikologjike do ju shoqeroj ne diten e sotme

Bricjapi

Juve duhet te jeni te kenaqur pasi do largohen me sot mendimet tuaja te zymta apo persona qe ju benein keq ne lidhje me jeten errotike apo planet tuaja

Ujori

Nje dite e vecante kjo e sotmja per ju por pak nostalgjike pasi do ju rikthej ne mendjen tuaj kujtime pak te vuajtura apo pengesa nga e kaluara

Peshqit

Do donit dike me te cilin te qanit hallet apo te shpreheshit lirshem por e keni kuptuar qe jeni bere vone dhe e keni humbur edhe kete mundesi Do jeni vetem sot

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *