HOROSKOPI

Do mundohen tju bejne nje prapaskene/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 18 SHTATOR 2020

SUPERVLERESIM

E Premte nje dite pas henes se re ne Virgjersh dhe Jupiteri ne Bricjap takohet me asteroidhin Plaethon 3200
Hena e re tregon nje fillim te kujdesshem perpjekjesh

Jupiteri ne Bricjap eshte ne pozicion shume te veshtire duke kushtezuar shanset

Po kush eshte simbolika e Thaethondas

Djal i Diellit dhe Oqeanidhes

Humbi ekuilibrin e Kujave ne perpjekjen e tij qe ti tregonte te jatit zotesine dhe u godit nga gjate renise ne Lumin

Jordan nga vetetimat e Zeusit

Sot mund te mbivleresojme fuqite tona apo shanset qe na dalin para

Dashi

Sot dita mbart nje veshitresi qe e shkaktoni vete kryesisht ne nje ceshtje ligjore e pune Do arrini ne nje situate ku ne kulmin tuaj mund te humbni nje mundesi qe e kishit te sigurt nga pakujdesia

Demi

Duket se e keni marre me vrrull pozitivitetin e diteve te fundit dhe po beheni gati te ndermerni hapa me te fuqishem si ne jeten personale kryesisht ashtu edhe ne ate krijuese Mos u nxitoni ka nje pengese

Binjaket

Sot dita do jete e rendesishme per nje ceshtje ekonomike e cila do dikutohet shume dhe mund te rezultoj pak problematike ne ate qe premton per te ardhmen

Gaforrja

Sot keni nje mundesi te rishikoni bashkepunimet pasi ka gjera qe i ken ekuilibruar tashme nuk ka pse te beni gjera apo hapje me shume se kaq

Luani

Ne lidhje me nje marredhenie ne pune apo vleresim ekonmik nuk duhet sot te debatoni apo te kerkoni te nvestoni apo shperbleheni me mire

Virgjeresha

Keni mbivleresuar ndikimin tuaj ne dashuri apo ne nje marredhenie erotike dhe sot do shikoni qe ekuilibrat tua mund te prishen dhe ju te humbni nje marredhenie

Peshorja

Nje parapaskene ne lidhe me punen dhe disa staretgji te cilat do rezultojne te deshtuara do tregojne dobesine apo mungesen e besimit te keni per te bere nje fillim te ri

Akrepi

Sot mundesite qe te regulloni ikonen tuaj me nje komunikim te fuqishem do jete mundesia e vetme per te perparur me nj hapje te re qellimesh apo rrethesh njerzish qe ju perkrahin

Shigjetari

Duhet te mendoni shume dhe te mos mbivleresoni ceshtjet tuaja ekoonomike Ka shume rendesi te dilni si figure e paster dhe e besueshme kete periudhe

Bricjapi

Sot do merrni persiper me shume se sa mundeni te beni ne lidhje me nje udhetim pune apo bashkepunim me jashte Shanset ne nje lidhje erotike nuk mungojne pas nje periudhe te dyshimte

Ujori

Nje ngarkese e madhe emocionale do ju beje te keni sjellje te cuditshme apo ne hapjet e reja ne perditeshmeri te keni komplekse te patolerueshme

Peshqit

Do merrni lajme jo te mira pune dhe do humbni nje prespektive qe ishte hapur para jush pasi do tregoni ne nje moment qe jeni vetem te lidhur me interesat tuaja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *