HOROSKOPI

Do ju shkojne gjerat vaj/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje per ndryshime te mira

FRYMEMARJE E RE

E Marte 12 Maj dhe nje ndjenje e re ne menyren e shikimit te jetes fillon nga sot

Merkuri tashme eshte futur ne Binjak
SIMBOL I SHENJES SE BIJAKEVE JANE DY FEMIJE

KASTRO DHE PLIDHEKTIS Te dy jane te dashuruar me njeri tjeterin

Binjaket jane tipi rinor i Zodiakut
Merkuri ne Binjak do sjell perseri ndjesine e adoleshences ne jeten tone

Nje frymemarrje e fresket tashme ne jeten tone duke lene mbrapa veshtiresite vonesat ne cdo aspekt qe u prekem

DASHI

Nga nje skepticizem dhe bllokim me sigurine dhe ekonomine kjo dite do tju gjej me te hapur me komunikative dhe me me plane te lehta per tu realizuar

Demi

Do cliroheni nga fiksimet apo mendimet apsolute duke i hapur rruge zhvillimit dhe lehtesimi ne ceshtjet ekonomike te cilat mund te hapen ne dy drejtime

Binjaket

Me ne fund do cliroheni nga kushtezimet dhe pengasat psikologjike qe i kishit vene vetes apo te tjeret ju kishin detyruar te qendronit ne hije apo ne qoshe

Gaforrja

Tashme fillon nje perkudhe ku do flisni me shume me veten se me te tjeret I gjithe procesi behet brenda jush apo me njerzit tuaj shume te besuar

Luani

Do dilni me shume ne jeten sociale ne shoqeri apo ne kontakte te reja apo njohje te reja Ne planin errotik fillon nje periudhe shume flertuese

Virgjeresha

Tashme ka ardhur momenti tju degjohet me shume zri ne lidhje me ceshtje ligjore apo ne lidhje me eproret apo karrieren tuaj Do keni shume kontakte

Peshorja

Mund te filloni te enderroni apo te planifikoni udhetime e kontakte apo bashkepunime me jashte vendit Ne kete moment filonn jeta juaj te rigjenerohet

Akrepi

Ne jeten ekonomike dhe errotike do fillojn ete fryjne erera te mbara e te mira Mjafton te ndjeheni rinor dhe me deshiren per te levizur

Shigjetari

Do fillojn eofertat e reja dhe mundesite e dy varianteve ne jeten tuaj Dy bashkepunime apo dy partnere qe do ju bejen te ndjeheni se jeta ka larmishmeri

Bricjapi

Puna do marri drejtim dhe do perhapet e do zgjerohet Kontaktet ne lidhje me punen do jene te mira dhe errotike madje

Ujori

Ju do favorizoheni drejte per se drejti ne jeten errotike me shume deshire per argetim flerete dalje dhe projekete shume rinore

Peshqit

Nje ceshtje famijare do rregullohet por per kete duhet te beni nje ndryshim Ky ndryshim do jete i favorshem nese ndryshoni shtepi apo filloni te kontaktoni me njerez rinor e te beni udhetime

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *