SHOWBIZ

Demi Rose zbavit sërish fansat nga karantina, tregon format bombastike gjysmë e zhveshur

Demi Rose ka treguar edhe njëherë trupin e saj bombastik në disa foto gjysmë të zhveshura, të postuara në rrjetet sociale. Modelja vazhdon ti argëtojë fansat e saj nga karantina, duke postuar foto të nxehta dhe provokuese, ku luan me imazhin shoh nuk shoh.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *