SHOWBIZ

Demi nuk na lë të vuajmë në karantinë, poston foto seksi

Demi Rose ka treguar edhe njëherë trupin e saj të sirenës në disa foto gjysmë të zhveshura dhe të bardha. Ajo po vazhdon ti argëtojë fansat e saj nga karantina

Demi Rose edhe njëherë ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm në Instagram, edhe pse ajo vazhdon të jetë e vetizoluar nga pandemia e koronavirusit.

Pavarësisht kësaj, sikurse të tjerat, ajo ka postuar foto seksi disa të bëra më parë e disa tani ku tregon momentet e saj se si duket.

25 vjeçarja ka marrë komente pozitive nga fansat e saj dhe është nxitur që të vazhdojë postimin e fotove të këtilla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *