SHOWBIZ

Demi bombardon përsëri më foto, më transparente se kurrë

Modelja britanike Demi Roze përsëri ka postuar disa foto tepër seksi për fansat e saj në instagram

Bukuroshja, ashtu sikurse shumë modele të tjera, po qëndron e vetizoluar në shtëpi për shkak të pandemisë Covid-19, por që nuk ka munguar me foto të nxehta.

Edhe sot, ajo ka postuar një seri fotosh ku duket tepër seksi dhe në veshje transparente.

Ndryshe, bukuroshja ditë më parë ka shkruar se karantina ka filluar që ta mërzitë atë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *