SHOWBIZ

Chloe vazhdon të sjell foto seksi nga karantina

Chloe Ferry edhe njëherë ka treguar asetet e saj seksi në të brendshme të gjelbëra derisa ka dhënë edhe disa këshilla për fitnes nga shtëpia

Ajo është duke i mbajtur afër fansat në këto ditë pandemie, ku modelja e kolme edhe sot u shfaq e veshur në të brendshme.

Ylli i Geordie Shore, Chloe Ferry (24), po ashtu ka dhënë edhe disa këshilla për ushtrime të cilat i ka paraqitur në InstaStory, e të cilat mund ti përdorni gjatë vetizolimit shkaku i pandemisë kornavirus.

Chloe po ashtu ka shpërndarë një video ku shihet e veshur në veshje të kafta, rozë dhe të bardhë derisa kalon pak kohë në oborrin e shtëpisë së saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *