SHOWBIZ

Melinda shfaqet me të pasme gjigante

Reperja Melinda Ademi është rikthyer më e fortë se kurrë pas lehtësimit të masave kundër koronavirusit Reperja, ka postuar gjatë vikendit disa fotografi ku të tregon të pasmet e saj “rrumbullake” derisa bën poza provokative në një veshje të shkurtër. Kënga e fundit e Melindës, “24 Bars” është klikuar më shumë se 5.1 milionë herë […]

SHOWBIZ

Morena, shfaqet pa jelek në plazh

Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku ka  provokuar përsëri me disa foto derisa po shijon pushimet e saj nëpër brigjet e bukura të Turqisë Morena është shfaqur seksi në disa prej fotove të saj të fundit që ka bërë gjatë pushimeve të saj në brigjet e Turqisë. Edhe pse asnjëra prej këtyre fotove nuk është bërë […]

SHOWBIZ

“Namani” brendi shqipar në Amerikë në të cilin janë dashuruar yjet e showbizit

Duke hulumtuar për histori shqiptarësh të sukseshëm në SHBA, gjejmë brendin “Namani” dhe kompaninë “Namani Beauty”, gjegjësisht makeup artisten e famshme në Amrikë, Shqipe Namani, e cila e ka vulën e suksesit falë punës së jashtëzakonshme që bënë me klientet, në fashion showt më të mëdhenjë, për bashkëpunimin me yjet e muzikës, filmit, botës së […]

SHOWBIZ

Morena e zhveshur dhe pa jelek merr diell afër pishinës

Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku është shfaqur sot tërësisht e zhveshur buzë një pishine Bukuroshja ka pasur të veshura vetëm të brendshme derisa shihet se ka hequr edhe jelekët derisa merr diell. Morena tërë pandeminë e ka kaluar në Stamboll të Turqisë. Ajo gjatë pandemisë kishte realizuar edhe një këngë me titull provokativ si “F… […]

SHOWBIZ

5 karakteristikat e Gaforres, shenjës më të paparashikueshme të zodiakut

1. E ndjeshmeGaforrja është një nga shenjat më të ndjeshme të horoskopit.Mund të lëndohen lehtë dhe nuk e pranojnë mohimin apo dështimin. Kur u ndodh diçka negative, kanë nevojë për një shtëpi, një “guackë” ku të qëndrojnë. 2. Shumë e kujdeshmeGaforret janë të prirura të jenë kaq shumë të kujdesshme sa që është e vështirë […]

SHOWBIZ

Mozzik lanson këngën e re “Madonna”

Reperi i njohur nga Ferizaj, Gramos Aliu i njohur si Mozzik, sapo ka prezantuar projektin e ri muzikor. “Madonna” mban titullin kënga e re, të cilën e ka kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale. Ai vjen me një paraqitje atraktive, ndërsa nuk mungojnë as pamjet e fjalët eksplicite në tekstin e kësaj kënge. Tekstin […]