SHOWBIZ

Si ta dini që po përfundon lidhja?

Kur jeni në lidhje të gjatë dashurie, kryesisht mund ta ndieni se kur po i afrohet fundi. Mirëpo, ekspertët sugjerojnë disa shenja të sigurta që nuk është krejt ashtu siç ka qenë në fillim dhe që mbase po ofrohet çasti i ndërprerjes së lidhjes Si ta dini që po përfundon lidhja Kur jeni në lidhje […]

SHOWBIZ

Mozzik publikoi këngë me Kidën, kështu i kthehet Loredana

Në mesnatë, Mozzik dhe Kida publikuan këngën e tyre të re, të titulluar “PP”. Kënga është 6 minuta e 30 sekonda dhe përbëhet nga dy pjesë: Paranojë dhe Pishman. “PP” është pritur shumë mirë nga publiku dhe ka thyer rekord në klikime. Menjëherë pasi dyshja publikuan këtë hit, Loredana i është “kthyer” Mozzikut duke paralajmëruar […]

SHOWBIZ

Jeta e Angela Martinit si në filma, modelja tregon gjestin human që bashkëshorti bëri për të

Angela Martini së bashku me bashkëshortin e saj kanë qenë në një restorant peshku. Dragos ka porositur një karavidhe ku supozohej t’i vinte e gatuar mirë, por kamarierët ia sollën të gjallë për t’ja treguar. Mënyra si ishte duke lëvizur e ka tmerruar modelen e cila është vegjetariane dhe i ka kërkuar burrit që ta […]

SHOWBIZ

Këngëtarja e njohur falënderon të dashurin 7 vjet më të ri që nuk hoqi kurrë dorë nga ajo

ëngëtarja e njohur Nicole Scherzinger i ka bërë një dedikim romantik të dashurit, Thom Evans me rastin e ditëlindjes së saj. Ajo ka publikuar në Instagram disa foto, ku çifti shfaqen bashkë dhe duken shumë të qeshur. Ndër të tjera, Nicole e falenderon partnerin për gëzimin dhe dashurinë e madhe që i dhuron. “Faleminderit Zotit […]

SHOWBIZ

Fjolla Morina e ndërron profesionin?

Fjolla Morina është e njohur si njëra prej këngëtarëve me format më bombastike të mundshme Këtë ajo e ka treguar me anë të disa fotove që ka postuar në Instagram sonte e ku këngëtarja mendon se profesioni i biznesmenes i shkon më mirë. “Asgjë pos një qëndrim prej një gruaje biznesmenë”, ka shkruar ajo derisa […]

SHOWBIZ

Sinani ia thotë : Jemi nda

Jemi nda” titullohet kënga më e re e këngëtarit te njohur Sinan Vllasaliu, për të cilën shton se do të jetë një hit. Kënga është punuar nga Ilir Berani e Miti Geci, këngë kjo e cila ka ritme verore por duke mos i ikur zhanrit të këngëtari. Kënga vjen bashkë me klip për pak ditë […]