HOROSKOPI

Karakteristikat e personave të lindur në muajin Dhjetor

Ditëlindjet e ‘shigjetarëve’ po afrohen. Dhjetori është i mbushur me dashuri dhe festa. Por, po ashtu është muaj me shumë ditëlindje, dhe fëmijët e lindur në muajin Dhjetor konsiderohen shumë special. Më poshtë, do të gjeni disa nga karakteristikat që kanë personat e lindur në muajin Dhjetor. Ata jetojnë një jetë të gjatë dhe të […]

HOROSKOPI

Këto janë katër shenjat e horoskopit që nuk e pranojnë dështimin

Edhe pse në jetë, ndonjëherë fiton e ndonjëherë humbet, jo të gjithë njerëzit e pranojnë humbjen dhe kanë sjellje nga më të çuditshmet në situata të pafavorshme. Shenjat e zodiakut që nuk dorëzohen kurrë, derisa marrin atë që duan janë këto: DemiMendja juaj nuk është e përgatitur për një dështim, pasi jeni gati të ktheni […]

HOROSKOPI

Horoskopi mujor nga Paolo Fox, zbuloni ç’surpriza kanë parashikuar yjet dhe planetet për dhjetorin

DASHI:Jeni përfshirë shumë në çështjet profesionale dhe në datën 9 do të merrni një lajm të mirë. Viti 2020 do të jetë më i begatë për ju, sidomos gjatë periudhës së pranverës. Të mos humbasin kohë të gjithë ata që kanë ndër mend të nisin projekte të reja. Dhjetori nuk do të sjellë rezultate të […]

HOROSKOPI

Muaj i ri/ ‘Grindjet do të jenë të pashmangshme, kujdes marrëdhëniet në çift’, çfarë ka parashikuar horoskopi për ju

Dashi Dashuria: Një ditë e qetë për Dashin që do të jetojë një kohë të shkëlqyeshme në dashuri. Do jeni optimist dhe pozitiv dhe do tërhiqni vëmendjen e atyre që janë përreth jush. Edhe beqarët mund të kenë mundësi të reja për të përmbushur shpirtin. Puna: Në punë bëni kujdes që të mos jeni neglizhencë […]

HOROSKOPI

Horoskop- Parashikimi i astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat,

Ky është horoskopi për ditën e diel 1 dhjetor 2019.Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Një ditë e qetë për Dashin që do të jetojë një kohë të shkëlqyeshme në dashuri. Do jeni optimist dhe […]

HOROSKOPI

Shenjat e horoskopit që nuk e pranojnë ndarjen, por luftojnë për dashurinë deri minutën e fundit

Këto shenja ndoshta abuzojnë pak me këmbënguljen, por është natyra e tyre Sipas horoskopit dhe analizës së yjeve, të lindurit nën shenjën e Virgjëreshës, Peshqve dhe Dashit, luftojnë për dashurinë deri në momentin e fundit. Kur janë para humbjes, vazhdojnë ta provojnë derisa zemra e tyre të shkatërrohet. Virgjëresha Durimi i kësaj shenje është si […]