HOROSKOPI

Profesioni që ju përshtatet sipas shenjës së horoskopit

Janë me qindra faktorë që duhen konsideruar para se të zgjedhim një drejtim të caktuar karriere, që më pas do të na çojë drejt suksesit. Gjithsesi, puna që iu përshtatet bazuar në shenjën e horoskopit, do t’ju bëjë t’i jepni përgjigje shumë pyetjeve. Dashi– TrajnerNëse ka një fushë ku Dashi shkëlqen është pikërisht trajnimi, në […]

HOROSKOPI

“Kjo e mërkurë do të jetë disi e rënduar dhe e mbushur me nervozizëm!” Çfarë thotë parashikimi i yjeve për ju

Dita do të jetë shumë pozitive, pasi më në fund Hëna nuk do të ndikojë më negativisht. Do të largohet stresi dhe do të ndiheni më të motivuar. Në dashuri pasioni do të shfaqet dhe do ju dhurojë momente të paharrueshme. 4 Dhjetor 2019 Dashi 21 Mars – 19 Prill Dita do të nisë me […]

HOROSKOPI

Horoskopi 4 dhjetor 2019, mësoni parashikimin e yjeve për shenjën tuaj

Dashi          Dita do të nisë me ritme të ngadalta, por mundohuni që të rikuperoni gjatë pasditës. Keni nevojë për pak qetësi, edhe pse në punë së fundmi keni pasur ngarkesa mjaft të mëdha. Keni nevojë për qetësi në dashuri, ndaj bëni mirë që të shmangni shprehjet e gjërave negative. Demi Dita do të jetë shumë […]

HOROSKOPI

Nëse do të martoheni gjatë 2020, duhet të dëgjoni ç’thotë Susan Miller

Të vendosësh datën e dasmës s’është, s’ka qenë dhe s’do të jetë ndonjëherë e thjeshtë. Planifikimi kërkon koordinim masiv, duke nisur që nga DJ, te ambienti, te lulet, te fustani e moti. Susan Miller, astrologia jonë e preferuar, sugjeron të këshilloheni edhe me yjet para se të vendosni kur do të lidhni kurorë me dashurinë […]

HOROSKOPI

Paolo Fox parashikon në detaje çdo u ndodhë 12 shenjave të horoskopit gjatë javës së parë të dhjetorit

DashiKjo javë do t’ju gjejë nervozë. Kalimi i Jupiterit në shenjën e Bricjapit nuk do të rezultojë pozitiv për ju. Dita e premte do të jetë disi e qetë, për të tjerat do t’ju duhet të bëni durim. Do të hasni vështirësi në aspektin sentimental, kurse për sa i përket aspektit profesional gjithçka duket se […]

HOROSKOPI

Profesioni që ju përshtatet sipas shenjës së horoskopit

Janë me qindra faktorë që duhen konsideruar para se të zgjedhim një drejtim të caktuar karriere, që më pas do të na çojë drejt suksesit. Gjithsesi, puna që iu përshtatet bazuar në shenjën e horoskopit, do t’ju bëjë t’i jepni përgjigje shumë pyetjeve. Dashi– TrajnerNëse ka një fushë ku Dashi shkëlqen është pikërisht trajnimi, në […]

HOROSKOPI

Horoskopi e martë, 3 dhjetor 2019

Lexoni parashikimin e yjeve DashiMos kërkoni gjëra të pamundura në dashuri sepse rrezikoni të mbeteni vetëm. Në planin financiar situata do jetë e ekuilibruar. DemiAshtu si në ëndrra, situata romantike do jetë e mbushur me surpriza emocionale. Planetet do ndikojnë pozitivisht tek financat tuaja. BinjakëtSiguria është ajo për të cilën keni më shumë nevojë, si […]

HOROSKOPI

UJORI-Horoskopi dhjetor 2019

Puna: Nuk do të arrini të shmangni problematikën afariste në javën e parë të dhjetorit. Ju nevrikos shkaku që eprorët kurrë nuk i dëgjojnë mendimet tuaja dhe nuk dëshirojnë t’i aprovojnë. Se a keni ju të drejtë apo jo, ndonjëherë nuk është momenti i duhur që të bëni ndryshime në punë. Përpiquni të mos filloni […]

HOROSKOPI

SHIGJETARI-Horoskopi dhjetor 2019

Puna: Do të keni elan që të gjitha obligimet t’i përfundoni në afatin e caktuar dhe t’i rregulloni të gjitha shpenzimet monetare. Keni pritur që situata financiare të jetë më e mirë në këtë muaj, mirëpo vetëm nga fundi i dhjetorit do të ndieni lehtësim, kur është fjala për financat. Keni pasur mjaft pengesa dhe […]

HOROSKOPI

PESHORJA-Horoskopi dhjetor 2019

Puna: Do të keni përshtypjen që vazhdimisht po luftoni për vendin tuaj. Vazhdimisht jeni në lëvizje dhe përpiqeni të harmonizoni punën tuaj me të gjitha obligimet. Shumica e punëve në dhjetor do të përfundojnë ashtu siç keni pritur. Çdo gjë do të jetë në vendin e vet, edhe pse brengoseni shumë. Peshoret të cilat dëshirojnë […]

HOROSKOPI

LUANI- Horoskopi Dhjetor 2019

Puna: Puna do të lulëzojë në periudhën e ardhshme dhe tani është momenti i duhur që të jepni prova. Kur të gjithë pushojnë, ju do të detyroheni të përpiqeni si kurrë më parë dhe do të siguroni vendin tuaj. Tani nuk është koha të filloni projekte të reja, duhet të fokusoheni dhe të përfundoni çdo […]