HOROSKOPI

Horoskopi ditor, e diel 5 korrik 2020

Dashi Xhelozia dhe posesivitet ka rrezik t’iu prishe pune gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale. Here pas here do ketë edhe debate te forta te cilat do ju mërzitin pa mase. Beqaret bëjnë mire t’i marrin gjerat shtruar ne mënyrë qe te mos kenë probleme ne te ardhmen. Financat duhet t’i keni kujdes ne […]

HOROSKOPI

Horoskopi ditor, e shtunë 4 korrik 2020

Dashi Do kaloni plot çaste te lumtura sot pranë personit qe dashuroni. Me ne fund do mbarojnë njëherë e mire problemet de mosmarrëveshjet qe keni pasur me njeri-tjetrin. Beqaret do kenë takime mbresëlënëse te cilat do ua ndryshojnë njëherë e mire jetën. Ne planin financiar do keni tronditje te njëpasnjëshme dhe nuk do arrini dot […]

HOROSKOPI

Si duket dashuria e vërtetë?

Dashuria është gjithçka – të paktën kështu thuhet.  Por a është dashuri e vërtetë? Duhet të jetë, por kaq shumë njerëz e ngatërrojnë dashurinë me gjëra të tilla si xhelozinë ose kontrollimin. Dashuria e vërtetë nuk është asnjëra nga ato gjëra. Por këto 8 gjëra janë. Dashuria do të thotë t’i thuash lamtumirë pritshmëriveSigurisht, të […]

HOROSKOPI

Horoskopi Mujor për muajin Korrik 2020

Dashi21 Mars – 19 PrillShëndeti: Në muajin Korrik do të gjeni një forcë të jashtëzakonshme fizike. Por kujdes pasi nëse shpërdoroni këtë energji para kohe do ta gjeni veten të lodhur ende pa filluar mirë muaji. Gjithashtu kujdesuni më shumë për mënyrën se si ushqeheni pasi kequshqyerja mund t’iu sjellë probleme shëndetësore që do t’iu […]

HOROSKOPI

Horoskopi i dashurisë për muajin Korrik/ Ndarje, martesa, lidhje të reja çfarë ka rezervuar Venusi për ju

Dashi Historitë e dashurisë që kanë lindur së fundmi mund të bëhen shumë shpejt të rëndësishme. Megjithatë, nëse nuk keni shumë kohë që i keni dhënë fund një lidhjeje, s’jeni shumë të hapur ndaj mundësive të reja. Ju këshilloj që t’u jepni fund të gjitha lidhjeve që nuk funksionojnë dhe të mos i zgjasni më […]

HOROSKOPI

“Do keni një dashuri të fshehtë që mund t’ju…”- Astrologia Meri Shehu bën parashikimin për 12 shenjat e zodiakut

Dashi Nje energji e shumepritur do ju ngreje moralisht dhe do ju jap fuqi dhe shanse per te bere gjera te reja ne jeten tuaj, si ne planin personal ashtu edhe ne ate profesional. Duhet tu shmangeni perballjeve me ligjin apo njerez me pushtet. Demi Ju se brendshmi do keni nje zjarr te pashuar nje […]

HOROSKOPI

Java e parë e korrikut qenka një “bombë” e vërtetë, ja ç’parashikon Paolo Fox për të gjitha shenjat

Dashi: Duke filluar që nga dita e hënë, Marsi do të hyjë në shenjën tuaj dhe do të qëndrojë atje përgjatë gjithë vitit 2020. Prania e këtij planeti do t’ju japë forcë dhe energji, aq sa do të jeni të pandalshëm. Këtë javë do të jeni të favorizuar edhe në aspektin e ndjenjave, falë Venusit të […]

HOROSKOPI

Të pathënat e jetës seksuale në bazë të muajit të lindjes

Edhe pse seksi vazhdon të shihet dhe konsiderohet shpeshherë tabu, të gjithë jemi të etur të dimë dhe njohim më shumë për të. Rrëfenjat mes mikeshash mund të shuajnë ndonjë kuriozitet të mundshëm, por muaji i lindjes tregon gjithçka. Janar: Të lindurit në muajin Janar nuk kanë komplekse në shtrat, përkundrazi krejt e kundërta. U pëlqen […]