SHOWBIZ

Bleona sfidon kolegët: Postoni klipet para operacioneve.

Sfida nga më të ndryshmet janë propozuar dhe kemi parë gjatë këtyre ditëve izolimi në karantinë.

Nëpër rrjete sociale po qarkullojnë sfida të shumta si: postimi i një fotografie nga fëmijëria, postimi i një fotoje nga vendi i punës, e postimi i një videoje duke bërë një çmenduri.

Nga sot e tutje, këtyre sfidave iu shtohet edhe ajo e këngëtares shqiptare Bleona Qerreti

Bleona ka kërkuar nga kolegët e saj, që të postojnë klipet e tyre para operacioneve plastike, në mënyrë që të krijojnë pak nostalgji.

Në fund ajo shkroi : Gjithsesi, pa panik.

Mbetet të shihet se kush nga fytyrat e njohura publike do t’i përgjigjet kësaj sfide.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *