HOROSKOPI

Astrologia Meri: Ja kur do gjendet një zgjidhje për Koronavirusin

Astrologe Meri Shehu ishte e ftuar sot tek “Rudina”, ku dha parashikimin për muajin mars për të gjitha shenjat e horoskopit, por u ndal pak edhe tek Koronavirusi.

Meri tha se sipas yjeve, pas datës 10 mars do gjendet zgjidhja.

“Pas datës 10 mars, kur planeti Mërkur rikthehet në rrugën e tij të drejtë, do gjendet një zgjidhje për çështjen e këtyre teorive. Patjetër do gjendet një zgjidhje e rëndësishme dhe do çlirohemi deri diku”, u shpreh Meri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *