HOROSKOPI

Astrologe Meri: Këto 4 shenja po qëndrojnë të lumtura në karantinë

Në një lidhje direkte për Pop Culture, Meri Shehu tregoi se cilat nga shenjat nuk po e durojnë dot karantinën, cilat po përshtaten dhe cila nga shenjat po bëhet e bezdisur për familjarët.

4 shenjat që po qëndrojnë të lumtura në karantinë:

Demi.Është shenja që po qëndron më me qejf. Janë zakonisht pak dembelë, ndonjëherë quhen mbretërit e dembelizmit dhe të qëndruarit në shtëpi për ta është luks.Gaforret.E duan shtëpinë, por nuk rrinë gjithë ditën në shtëpi. Tani po e shijojnë.Ujori.Janë shenja të teknologjisë dhe ndaj po e shijojnë.Dhe në fund edhe Bricjapi.

Ai që nuk po duron fareDashi.Ose po duron vetëm prej fjalës luftë. Se për luftë është gjithmonë gati.Shenja që karantina e kë bërë më të bezdisur është:Virgjëresha.E tepron me larjen e duarve dhe bëhet të lodhshëm përsa i përket aspekteve shëndetësore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *