SHOWBIZ

Arta Bajrami vjen plot shkëlqim në fotografitë e reja, mahnit me linjat e saj

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arta Bajrami, nuk i ka lënë fansat e saj “të mërziten” në këto ditë karantine.

Ajo ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ta fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Ndërkohë, së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit fotosesionin e saj më të ri, të realizuar kohëve të fundit.

Ky set fotografik është realizuar nga fotografja Koldiana Braha.

Arta përndryshe është gjithmonë aktive me këngë të reja për publikun, të cilat priten gjithnjë mirë nga fansat e saj. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *