SHOWBIZ

Agnesa kujton pranverën pa koronavirus

Ish Miss Kosova 2003, Agnesa Vuthaj ka rikujtuar sot me anë të disa fotografive pranverën e vitit të kaluar.

Vetizolimi ka bërë që shumica e bukuroshëve dhe modeleve të hulumtojnë nëpër arkivat e tyre të fotografive dhe ti ripostojnë ato.

Njëjtë sot ka vepruar edhe Agnesa Vuthaj.

Por, ajo ka kujtuar disa nga fotot e saj të bëra në pranverën e kaluar duke shkruar “Ajo ndjenjë pranvere”.

Kjo është një analogji që edhe Agnesa ka filluar që të mërzitet nga vetizolimi për shkak të pandemisë Covid-19.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *