SHOWBIZ

Afërdita Dreshaj me një ekspozim të gjoksit i fiton dy mijë

Këngëtarja e modelja e njohur Afërdita Dreshaj është shumë aktive në rrjetet sociale. Poston shpesh, e këto postime nuk kalojnë pa u vënë re. Ajo njihet për linjat perfekte trupore për të cilat sigurisht është e lumtur. Edhe ne po them, lum si Afërdita.

Së fundmi Afërdita ka publikuar një fotografi ku ka të veshur një fustan ngjyrë të zezë dhe
po duket mahnitëse.

Bukuroshja nuk ka lënë anash as ekspozimin e gjoksit dhe këmbëve. Epo, kaq duan famsat që të “çmenden”.

Besoni ose jo, vetëm për dy orë fotografia ka marrë më shumë se 2 mijë pëlqime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *