SHOWBIZ

Adelina shumë shpejt me këngë të re

Adelina Ismajli ka paralajmëruar fansat e saj se ajo shumë shpejt do të vije me një këngë të re

Diva e muzikës pop në Kosovë ka paralajmëruar projektin e saj më të ri me anë të një foto që e ka postuar nëpër rrjetet sociale.

View this post on Instagram

Së shpejti… New 😉 Photo by Enis Dolaku

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on

Këngëtarja kosovare, tashmë është duke jetuar në Kosovë bashkë me familjen e saj dhe tani ajo ka paralajmëruar për fansat e saj projektin e ri.

Kujtojmë se Adelina vitin e kaluar kishte disa hite për fansat e saj, pas disa viteve që kishte pauzuar nga muzika dhe i ishte përkushtuar familjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *