HOROSKOPI

3 gabimet e mëdha që bën në dashuri secila shenjë zodiakale

‘Gabimi është njerëzor’ thuhet në jetën e përditshme dhe kjo frazë është e vërtetë. Ja 3 gabimet që bën në dashuri secila shenjë zodiakale:

Dashi

1. E merr me shumë nxitim

2. Pret që partneri të bëjë gjithçka që vendos ai

3. I ngel shumë hatri

Demi

1. Nuk e lë veten të lirë plotësisht

2. Ka shumë frikë se mos e braktisin

3. Ka vështirësi të pranojë gabimet e veta

Binjakët

1. Pyet gjithmonë se çfarë po ndodh dhe nëse mund të bëhet më mirë

2. Nuk është kurrë i sigurt nëse personi me të cilin po del është i duhuri për të

3. Mërzitet shpejt

Gaforrja

1. Nuk ka shumë besim

2. Mendon se nuk është në lartësinë e duhur

3. Ka frikë nga e ardhmja

Luani

1. Pret që njerëzit ta trajtojnë si një mbret.

2. Nuk përqëndrohet mjaftueshëm tek partneri

3. E urren të ndihet i refuzuar

Virgjëresha

1. Nuk i shpreh lehtë emocionet

2. Do të ketë gjithçka nën kontroll

3. Do gjithmonë siguri

Peshorja

1. Ka vështirësi t’u japë mundësi personave me interesa të ndryshëm nga të vetat

2. Është gjithmonë me një person sepse ka frikë të qëndrojë vetëm

3. Do që gjithçka të jetë perfekte!

Akrepi

1. Është shumë xheloz

2. I duhet shumë kohë për t’u besuar njerëzve

3. Nuk i pëlqen t’u hapet të tjerëve dhe ka shumë sekrete të fshehura

Shigjetari

1. I pëlqen shumë liria

2. I sheh marrëdhëniet si pengesa

3. Nuk i duron personat shumë ‘ngjitës’.

Bricjapi

1. Mendon se është shumë i zënë për dashurinë

2. Karriera e tij vejen para gjithçkaje dhe sigurisht edhe para marrëdhënieve

3. Shumë introvert

Ujori

1. Nuk arrin t’i shfaqë emocionet me lehtësi

2. I pëlqen shumë të qëndrojë vetëm

3. Mërzitet shpejt

Peshqit

1. Do të krijojë lidhje të forta menjëherë

2. Ka pritshmëri shumë të larta

3. Përpiqet ta marrë seriozisht, por nxiton shumë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *