HOROSKOPI

Bëni kujdes/ Karakter më të fortë se këto shenja horoskopi nuk keni parë asnjëherë

Njerëzit me personalitete të fortë dhe intensiv kanë tendencën për tu keqkuptuar shpesh herë sepse ata janë gjithmonë flasin me pasion për çdo temë. Ndonëse nuk ka shumë shenja të zodiakut që kanë personalitete intensive, ato ende ekzistojnë dhe janë: DEMI: personat e kësaj shenje janë më e qëndrueshëm nëse përshtaten mirë me mjedisin ose […]

HOROSKOPI

HOROSKOPI DITOR 19 KORRIK 2020

Dashi Dite shume e paqëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do kërkoni te provoni përvoja te reja, por kur partneri t’iu beje disa propozime do refuzoni ne momentin fundit. Beqaret nuk do mund te qëndrojnë dot indiferente ndaj ftesave qe do iu bëhen. Ne planin financiar do jeni me shume fat […]

TË TJERA

‘Jeta është e fuqishme’, foto hit në internet! Foshnja lind me kontraceptivin e nënës në dorë

Një foshnje ka ardhur në jetë, i shëndetshëm, në një kohë kur e ëma po mbrohej të mos mbeste shtatzënë. Foshnja doli duke mbajtur në dorë pikërisht kontraceptivin e nënës. Fatin nuk e ndryshon dot dhe kur diçka është e shkruar të ndodhi, thjeshtë pranoje. Një lajm sa i bukur duke u cilësuar si mrekulli, […]

HOROSKOPI

FATI YT SOT, HOROSKOPI 18 KORRIK 2020

Dashi Mund të keni ndjenja për një prej kolegëve tuaj, pavarësisht se nuk e pranoni. Sa i përket karrierës apo financave, nuk parashikohen ndryshime. Në mbrëmje ka gjasa të mos keni dëshirë të dilni, por të qëndroni në qetësi në shtëpi. Demi Nuk pritet të keni emergjenca gjatë kësaj të shtunë, por njëkohësisht nuk parashikohet […]

HOROSKOPI

NASA zbulon shenjën e 13-të të horoskopit

Agjensia Hapësinore NASA, pretendon se ka zbuluar shenjën e 13-të të horoskopit, e cila quhet Ophiuchus. Sipas NASA-s, babilonasit identifikuan 13 yjësi në zodiak, por e hodhën poshtë shenjën e yllit Ophiuchus pasi nuk përshtatej me rotacionin e tokës. Shenja e misterioze mund të jetë horoskopi i atyre që kanë lindur midis 29 nëntorit dhe […]

HOROSKOPI

Këto janë shenjat e horoskopit i pret ndarja

Kemi filluar tashmë gjysmën e dytë të vitit dhe gjithçka po rinovohet. Njerëzit fillojnë nga e para me sfida, projekte dhe qëllime të reja. Megjithatë, jogjithçka është fushë me lule. Horoskopi ka treguar se katër shenja do të thyejnë zemrën tuaj. Kini kujdes! Akrepi:Kjo është një nga shenjat më misterioze të zodiakut, shumë gjëra në […]

HOROSKOPI

HOROSKOPI 16 KORRIK 2020

Dashi Ekziston mundësia të zbuloni që një prej të afërmve tuaj të flasë keq për ju. Kjo do të bëjë që ju të shqetësoheni gjatë gjithë ditës nëse nuk përballeni dhe nuk sqaroheni me personin në fjalë. Në fusha të tjera të jetës nuk parashikohet asgjë e veçantë. Në mbrëmje do të jeni nën praninë […]

HOROSKOPI

Jeni burrat më të lumtur vetëm nëse jeni martuar me gratë e këtyre 3 shenjave të horoskopit

Është interesante se si shenja zodiakut mund të thotë aq shumë për personalitetin e dikujt. Nëse keni kohë që jeni në një lidhje dashurie dhe prisni të hidhni hapin e madh drejt një martese, prisni…ndoshta duhet të lexoni më parë këtë artikull ! Ky parashikim me siguri do t’ju ndihmojë të kuptoni nëse po bëni […]

SHOWBIZ

Ish-Miss Shqipëria provokon me fustan të hapur tek të pasmet

Ish-Miss Shqipëria ka provokuar me një detaj. Ishte Miss Shqipëria në vitin 2018 mirëpo Trejsi Sejdini edhe sot është ndër emrat e komentuar, shkruan lajmi.net. Modelja shqiptare i ka mbajtur pranë vetes fansat me publikimin e vazhdueshëm të fotografive provokuese me të cilat vazhdon ta marrë vëmendjen maksimale. Trejsi provokuese dukej edhe në postimin e […]