HOROSKOPI

ARIES OCT 14, 2020

OCT 14, 2020: Playing games with someone can be fun sometimes, but it can also be frustrating. If you’ve been engaged in a tedious game of phone tag for far too long, today you need to try to put an end to it. Make it clear that you aren’t interested in communicating in any way other […]

HOROSKOPI

HOROSKOPI javor i dashurise 27 Shtator-4 Tetor/ Kjo eshte shenja qe do marr nje surprize nga partneri

Dashi Çiftet do të jenë absolutisht nervozë dhe kurrë nuk do të përpiqen të falen nga partneri i tyre edhe pse mund të ndihen fajtorë. Ky është vërtet një turp.Beqarët do të duhet të gjejnë kohë për gjithçka. Gjithçka duhet të bëhet në kohën e duhur. Nxitimi mund të jetë një gabim mjaft qesharak dhe […]

HOROSKOPI

Mërkuri kalon tek Binjakët, ja çfarë ndodh me shenjat e horoskopit

Mërkuri kalon tek Binjakët. Ky tranzit yjësor që nis nga mbrëmja e 11 majit do të sjellë ndryshime që përfshijnë ide dhe lëvizje të shenjave zodiakale. Energjitë e mendjes premtojnë të jenë më tonike dhe precize. Dhe do të kompesojnë pavendosmëritë e një Virgjëreshe të palëvizsshme që pas disa ditësh do të rreshtë së funksionuari. […]

HOROSKOPI

HOROSKOPI date 20 Shtator nga astrologu Paolo Fox/ Kjo eshte shenja me FAT ne dashuri

Ky është horoskopi për ditën e diel 20 shtator 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim ekskluziv nga Noa.al i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për lexuesit […]

HOROSKOPI

Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Do humbni para, dikush ju fut në kurth

Dielli ne Virgjeresh do beje nje lidhje te brendshme me Marsin e kundert ne Dash. Dhurata e kësaj lidhjeje është shansi i fundit te rregullojme disa gabime te bejme ndryshime. Kujdes duhet te tregojme me mbrojtejen e trupit pasi perplasjet e forcave kundershtuese sjellin dobesi ne mbrojtejen fizike. Duhet te manaxhojme ankthin me menyra te […]

HOROSKOPI

Shenjat e horoskopit që i ëndërron çdo mashkull

Gaforrja. Femrat e shenjës së gaforres janë te dashura, të ndjeshme dhe familjarë. Ato kujdesen për të krijuar ambiente harmonike dhe të shëndetshme në familje. Herë pas here krijojnë darka romantike dhe e bëjnë tjetrin të ndihet shumë mirë. Nëse kërkoni një lidhje serioze dhe të qëndrueshme duhet të zgjidhni patjetër një peshore. Akrepi. Femrat […]

HOROSKOPI

Bëjini sytë katër për ndonjë tradhëti. Paolo Fox paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Demi Këto ditë mund të ketë momente tensioni në dashuri. Sipas astrologut, kjo është vetëm një fazë tranzicioni kështu që do të jetë më mirë të mos jesh shumë i rreptë me partnerin. Do të nevojitet ende pak durim në punë, duke pritur më shumë fitime. Kushtojini vëmendje shpenzimeve! Binjakët Ju mund të keni njohuri […]